Skontaktuj się z nami:
  • Doradztwo, zamówienia, reklamacje: +48 513 669 669
  • info@campsup.pl
Filtrowanie
Producent
Stopień zaawansowania
Maksymalne obciążenie
Długość
Szerokość
Grubość deski
Wyporność
Zalecane maksymalne ciśnienie
Waga deski
Cena
  • od
    do
Nowość
Produkt dnia
Deska SUP Aqua Marina Vibrant 8'0" BT-22VIP 2022
Deska SUP Aqua Marina Vibrant 8'0" BT-22VIP 2022
1 259,00 zł 1 049,00 zł
  • Wymiary: 244 x 71 x 10 cm
  • Waga użytkow: 20-55 kg

Deska przeznaczona dla dzieci i młodzieży, zapewnia duże bezpieczeństwo dzięki swojej sztywności i stabilności.

szt.

Deska SUP Aztron

Aztron SUP

Nazwa Aztron zaczerpnięta została ze starogreckiego słowa „ástron”, oznaczającego „gwiazdę”. Skąd tak „kosmiczne” nawiązane? Jak możemy przeczytać na stronie firmy, jej założyciele zafascynowani są tym, co nieznane, a więc zarazem tym, co nadal pozostaje do odkrycia. Tak, jak astronauci pokonują w kosmosie kolejne granice, tak i tutaj, na ziemi, każdy z nas może przekraczać swoje własne granice. 

Deska Aztron – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Osiąganiu tego, co dotychczas wydawało się w sporcie niemożliwe, sprzyja między innymi wciąż udoskonalana technologia. Aztron stawia jednak nie tylko na jak najlepsze wyniki, ale także na bezpieczeństwo, wykorzystując technologię w służbie tych dwóch idei. Widać to przede wszystkim w sposobie, w jaki zbudowana jest dmuchana deska SUP Aztron. Wykorzystując dwukomorową konstrukcję, nawet w sytuacji pęknięcia szwu czy powstania nieszczelności, desce nie grozi natychmiastowe zatonięcie. Co więcej, ta sama konstrukcja wpływa także na zwiększoną sztywność deski.

Deska SUP Aztron

Aztron już na samym początku zaprezentował swoim klientom aż 10 modeli dmuchanych desek SUP. Deski Aztron odznaczają się nie tylko wysokiej jakości materiałami, wykorzystaniem najnowszej technologii czy wysokim stopniem bezpieczeństwa, ale także nowoczesny, niebanalnym i miłym dla oka designem. Firma w swoich pracach kieruje się także troską o środowisko, sięgając po techniki produkcji przyjazne dla środowiska. Aztron mocno ograniczył wykorzystanie w produkcji desek klej, co przełożyło się także na znaczne zmniejszenie wagi sprzętu. Oprócz dmuchanych desek Aztron oferuje klientom także deski kompozytowe, wiosła, akcesoria czy odzież sportową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium