Skontaktuj się z nami:
 • Doradztwo, zamówienia, reklamacje: +48 513 669 669
 • info@campsup.pl

Kajaki pompowane ranking

Kajaki pompowane ranking

Ranking kajaków pompowanych

Kajaki pompowane od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Co więcej, z roku na rok, co raz więcej Klientów decyduje się właśnie na pneumatyczny kajak, który wygrywa z klasycznymi, twardymi wariantami tym, że można wypompować z niego powietrze, całość włożyć do niewielkiej torby i bez problemu transportować, a także przechowywać po sezonie. Więcej o tym, czy czy warto oraz o opiniach o kajaku dmuchanym przeczytasz w innym wpisie. Oferta kajaków pompowanych rozszerza się z sezonu na sezon, dlatego też postanowiliśmy stworzyć poniższy ranking kajaków pneumatyczych, żeby ułatwić Wam wybór, który będzie idealnie dopasowany do Waszych potrzeb i preferencji.

Kajaki pneumatyczne ranking to wpis, w którym porównamy kilka modeli, które są dla nas i naszych Klientów najciekawszymi propozycjami. Większość z nich występuje w różnych wariantach pod kątem ilości miejsc, a co za tym idzie, każdy z Was na pewno wybierze coś dla siebie. Ranking kajaków pneumatycznych to lektura dla wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę albo chcą zmienić swój sprzęt na coś innego.

Poniżej przedstawimy Wam najciekawsze i najbardziej doceniane modele przez naszych Klientów.

1) Aqua Marina Betta 412 – najlepszy uniwersalny dwuosobowy kajak pompowany

Ilość osób: 2

Wymiary: 412 cm x 80 cm

Waga: 11,8kg

Styl pływania: Rekreacja, turystyka

Poziom zaawansowania: Początkujący

Maksymalne obciążenie: 180 kg

Rekomendowana waga użytkowników: 130 - 160 kg 

Manewrowość: 7/10

Stabilność: 8/10

Prędkość: 7/10

 

>>ZOBACZ KAJAK W WERSJI 1, 2 i 3 OSOBOWEJ<<

Zalety kajaka

 • Pompowane siedziska kajakowe,
 • Wytrzymały materiał PVC,
 • Idealny dla początkujących.

Opis

Aqua Marina Betta to podstawowy model w rodzinie kajaków tego producenta, który występuje aż w 3 wariantach – 1, 2 i 3 osobowym, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co będzie dostosowane do indywidualnych preferencji. Betta został stworzony z myślą o wszystkich początkujących kajakarzach i rekreacyjnym pływaniu na spokojnych akwenach. Jest bardzo komfortowy kajak dmuchany, a jednocześnie sztywny i stabilny, co będzie szczególnie istotne dla wszystkich wioślarzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pompowanymi kajakami. W zależności od wersji osobowej, Betta ma od 312 do 475 centymetrów długości. Wykonany jest z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału PVC. Na jego pokładzie znajduje się dużo miejsca, a za komfort użytkownika odpowiadają pompowane siedziska kajakowe. 


2) Aqua Marina Steam ST 412 – najlepszy kajak dla średnio-zaawansowanych

Ilość osób: 2

Wymiary: 412 cm x 80 cm

Waga: 16kg

Styl pływania: Rekreacja, turystyka

Poziom zaawansowania: Początkujący / średnio-zaawansowani

Maksymalne obciążenie: 155 kg

Rekomendowana waga użytkowników: 100 - 130 kg

Manewrowość: 8/10

Stabilność: 7/10

Prędkość: 8/10

 

>>ZOBACZ KAJAK W WERSJI 1 i 2 OSOBOWEJ<<

Zalety kajaka

 • Bardzo sztywny dzięki zastosowaniu technologii Drop Stitch,
 • Specjalne wzmocnienie na dziobie,
 • Osłona przeciw bryzgowa,
 • Linki bungee.

Opis

Aqua Marina Steam to kajak dmuchany 2 osobowy który jest bardziej zaawansowaną formą modelu Betta. Steam to sprzęt dla bardziej wymagających, ale także doświadczonych użytkowników, którzy szukają kajaka, którym będą mogli przemierzać trudniejsze odcinki rzek. W przypadku modelu Steam, jego podłoga została wykonana w technologii Drop Stitch, co przekłada się na jego sztywność, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Na dziobie zastosowano osłonę przeciw bryzgowa, a na rufie zainstalowano linki bungee, dzięki którym można przewieźć naprawdę sporo bagażu. Ważną cechą modelu Steam są wyloty awaryjne, dzięki którym możemy w szybki i prosty sposób, w trakcie pływania, pozbyć się nadmiaru wody z wnętrza kajaka. Jeżeli szukasz czegoś, co łączy w sobie możliwości i trwałość – Aqua Marina Steam to najlepszy kajak pompowany właśnie dla Ciebie. Steam występuje w wersjach 1 oraz 2 osobowej. Jeśli chodzi o ranking kajaków dmuchanych 2 osobowych to zdecydowana czołówka.

 

3) Aqua Marina Laxo 380 – najlepszy kajak pompowany dla początkujących

Ilość osób: 3

Wymiary: 380 cm x 90 cm

Waga: 17,5kg

Styl pływania: Rekreacja, turystyka

Poziom zaawansowania: Początkujący / średnio-zaawansowani

Maksymalne obciążenie: 210 kg

Rekomendowana waga użytkowników: 140 - 190 kg

Manewrowość: 7/10

Stabilność: 7/10

Prędkość: 7/10

 

>>ZOBACZ KAJAK W WERSJI 1, 2 i 3 OSOBOWEJ<<

Zalety kajaka

 • Kajak wykonany z wytrzymałego materiału poliestrowego,
 • Duża przestrzeń do przewożenia rzeczy dzięki 2 linkom bungee – na dziobie oraz rufie,
 • Duża szerokość pokładu, dzięki czemu kajak jest bardzo stabilny.

Opis

Aqua Marina Laxo to kajak dmuchany 3 osobowy, który został zaprojektowany i stworzony z myślą o wszystkich początkujących kajakarzach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą rekreacji. Zwiększona szerokość kajaka, a także duże, pompowane burty sprawiają, że kajak jest superstabilny. Co więcej, cały jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału poliestrowego, dzięki któremu nie ma obaw o ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, linki bungee, które służą do transportowania niezbędnych rzeczy, zostały umieszczone zarówno na dziobie, jak i rufie, co przekłada się na bardzo dużą ilość miejsca na pokładzie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość regulacji umiejscowienia siedziska kajakowego, dzięki czemu można je ustawić według według własnych preferencji, a także panujących na wodzie warunków. Kajak pompowany Laxo występuje w trzech wersjach – 1,2 i 3 osobowej.

 

4) Spinera Hybris 410 – najlepszy pompowany kajak dwuosobowy

Ilość osób: 2

Wymiary: 410 cm x 90 cm

Waga: 13kg

Styl pływania: Rekreacja, turystyka

Poziom zaawansowania: Początkujący / średnio-zaawansowani

Maksymalne obciążenie: 200 kg

Rekomendowana waga użytkowników: 140 - 170 kg

Manewrowość: 8/10

Stabilność: 8/10

Prędkość: 7/10

 

>>ZOBACZ KAJAK W WERSJI 2 i 3 OSOBOWEJ<<

Zalety kajaka

 • Bardzo stabilny dzięki szerokości powyżej 90cm,
 • Osłony przeciw bryzgowe i linki bungee,
 • Wykonany w technologii łączonej.

Opis

Spinera Hybris to model kajaka pompowanego, który występuje w wersjach 2 oraz 3 osobowej i jest wykonany w technologii łączonej. Oznacza to połączenie niskociśnieniowych burt, które przekładają się bezpośrednio na bardzo dużą stabilność z wysokociśnieniowym dnem wykonanym w technologii Drop-Stitch, która zapewnia świetną sztywność. To połączenie daje użytkownikom maksimum komfortu, nawet podczas przemierzania trudniejszych tras rzecznych. Kajak pompowany Spinera Hybris jest wyposażony w osłony przeciw bryzgowe, linki bungee umieszczone na dziobie oraz rufie, a także zawory spustowe, które znajdują się w podłodze. Hybris to najlepszy kajak dwuosobowy, który sprawdzi się świetnie na większości akwenów, a najlepiej podczas rekreacyjnego pływania po spokojnych wodach. Jego stabilność sprawia, że poradzi sobie na nim każdy, niezależnie od umiejętności i doświadczenia.

 

5) Tomahawk Air-K 440 – najlepszy kajak turystyczny

Ilość osób: 2

Wymiary: 440 cm x 78 cm

Waga: 20,3kg

Styl pływania: Rekreacja, turystyka

Poziom zaawansowania: Średnio-zaawansowani / zaawansowani

Maksymalne obciążenie: 210 kg

Rekomendowana waga użytkowników: 150 - 190 kg

Manewrowość: 9/10

Stabilność: 7/10

Prędkość: 9/10

 

>>ZOBACZ KAJAK W WERSJI 1, 2 i 3 OSOBOWEJ<<

Zalety kajaka

 • Wykonany w całości w technologii Drop Stitch,
 • Dwa stateczniki dzięki którym kajak świetnie trzyma kurs,
 • Pompowany kil w kształcie litery V.

Opis

Tomahawk Air-K 440 to dwuosobowa wersja flagowego modelu z rodziny kajaków Aqua Marina. Ten kajak pompowany to sprzęt dla bardziej wprawionych użytkowników, którzy pierwsze lekcje mają już za sobą. Jego kadłub jest stworzony w taki sposób, żeby dać użytkownikom maksimum komfortu, a jednocześnie zapewnić jak największą ilość miejsca na pokładzie. Podwyższone, wąskie burty świetnie chronią przed bocznymi uderzeniami fal, a jednocześnie wpływają na bardzo dobrą skrętność. Co więcej, jego „ostry” kształt wpływa na świetnie przecinanie wody i możliwość osiągania stosunkowo dużych prędkości. Tomahawk jest wykonany w całości w technologii Drop Stitch, co oznacza, że kajak, pomimo wąskich burt, jest bardzo sztywny. Tomahawk sprawdzi się świetnie zarówno podczas rekreacyjnych wypadów na spokojne jeziora, ale także podczas dynamicznych spływów bardziej wymagającymi trasami. Jego maksymalne obciążenie może wynieść nawet 210 kilogramów, a co za tym idzie, mogą nim podróżować dwaj postawni mężczyźni razem z całym bagażem.

 

6) Aqua Marina Air-C – najlepsze pompowane canoe

Ilość osób: 3

Wymiary: 478 cm x 88 cm

Waga: 24,7kg

Styl pływania: Rekreacja, turystyka

Poziom zaawansowania: Średnio-zaawansowani / zaawansowani

Maksymalne obciążenie: 260 kg

Rekomendowana waga użytkowników: 170 - 230 kg

Manewrowość: 8/10

Stabilność: 7/10

Prędkość: 9/10

 

>>ZOBACZ CANOE<<

Zalety kajaka

 • Trzykomorowa konstrukcja, która wpływa na sztywność i bezpieczeństwo,
 • Wykonany w całości w technologii Drop Stitch,
 • 260 kilogramów maksymalnego obciążenia.

Opis

Aqua Marina Tomahawk Air-C to trzyosobowe canoe, które wynosi jakość pompowanych kajaków na totalnie nowy poziom. Ten model to połączenie sztywności, stabilności i prędkości. Jego trzykomorowa konstrukcja sprawia, że kajak jest bardzo sztywny, a jednocześnie bezpieczny. Na uwadze jednak należy mieć fakt, że canoe różni się swoją konstrukcją od klasycznego kajaka między innymi bardziej otwartym pokładem, a co za tym idzie, ten sprzęt jest dedykowany dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Ważne jest to, że jest w całości wykonany w wysokociśnieniowej technologii Drop Stitch. Można go pompować aż do 10PSI, co przełoży się na świetną sztywność i stabilność. Można z niego korzystać na dowolnym akwenie, zaczynając od spokojnych wód jeziora, przez bardziej wymagające spływy rzeczne, a kończąc na zmaganiu się z falami. Za utrzymywanie odpowiedniego toru płynięcia odpowiadają 2 centralnie umiejscowione stateczniki. Aqua Marina Tomahawk AIR-C to najlepsze pompowane canoe w naszej ofercie.

 

7) Coasto Capitole 2 – sztywny i stabilny kajak pompowany

Ilość osób: 2

Wymiary: 426 cm x 90 cm

Waga: 23kg

Styl pływania: Rekreacja, turystyka

Poziom zaawansowania: Początkujący

Maksymalne obciążenie: 250 kg

Rekomendowana waga użytkowników: 150 - 220 kg

Manewrowość: 7/10

Stabilność: 9/10

Prędkość: 7/10

 

>>ZOBACZ KAJAK W WERSJI 1 i 2 OSOBOWEJ<<

Zalety kajaka

 • Dwukomorowa konstrukcja, która wpływa na sztywność,
 • Możliwość pływania jak na klasycznej desce SUP,
 • Wykonany w technologii Drop Stitch.

Opis

Coasto Capitole 2 to dwuosobowy kajak pompowany, który łączy w sobie cechy kajaka oraz deski SUP. Jest dedykowany zarówno dla początkujących, jak i średnio-zaawansowanych wioślarzy, którzy szukają kompromisu pomiędzy sztywnością i stabilnością, a możliwościami. W tym wypadku otrzymujemy model z niskimi burtami, dzięki którym dużo łatwiej jest wejść do kajaka po upadku do wody. Co więcej, można na nim pływać na stojąco, jak na klasycznej desce SUP. Jego konstrukcja jest wykonana w całości w technologii Drop Stitch, co przekłada się na możliwość napompowania aż do 10PSI, a to sprawia, że kajak jest bardzo sztywny i stabilny. Capitole 2 jest podzielony na dwie strefy pompowania – osobno burty i podłoga, dzięki czemu cała konstrukcja jest jeszcze sztywniejsza, ale także bezpieczniejsza. Capitole 2 to świetna propozycja dla wszystkich szukających jakości kajakarzy. Ten model to najlepszy pompowany kajak dwuosobowy. W zestawie razem z kajakiem, otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak wiosła, siedziska, torba czy pompka.

 

Ranking kajaków pompowanych - podsumowanie

Podsumowując, nasz ranking kajaków dmuchanych to propozycja dla każdego. Znajdziecie tutaj modele 1,2 i 3 osobowe wielu producentów, wykonane w różnych technologiach, a także przeznaczone dla różnych grup odbiorców – początkujących i średniozaawansowanych Staraliśmy się w tym wpisie rozwiać wszelkie wątpliwości i jak najlepiej opisać każdy z nich, ale jeżeli ranking kajaków pompowanych 2023 nadal nie dał odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania – napisz do nas albo zadzwoń, a my z miłą chęcią podpowiemy Tobie co będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium