Skontaktuj się z nami:
  • Doradztwo, zamówienia, reklamacje: +48 513 669 669
  • info@campsup.pl
Produkt dnia
Deska SUP Aqua Marina Vibrant 8'0" BT-22VIP 2022
Deska SUP Aqua Marina Vibrant 8'0" BT-22VIP 2022
1 259,00 zł 1 049,00 zł
  • Wymiary: 244 x 71 x 10 cm
  • Waga użytkow: 20-55 kg

Deska przeznaczona dla dzieci i młodzieży, zapewnia duże bezpieczeństwo dzięki swojej sztywności i stabilności.

szt.

Kajaki dmuchane 3 osobowe

Kajak dmuchany 3 osobowy to produkt, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jeśli uwielbiamy sporty wodne uprawiane w doborowym towarzystwie. Jest to niezwykle poręczny, a przy tym wygodny i bezpieczny sprzęt, który z łatwością możemy przechowywać w dowolnym miejscu. Zakup kajaka dmuchanego 3-osobowego, może okazać się najlepszą możliwą inwestycją dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku nad wodą.

Kajak dmuchany 3 osobowy — wygoda przede wszystkim

Chcąc kupić tradycyjny kajak trzyosobowy, musimy mieć pewność, że dysponujemy odpowiednio dużą powierzchnią na jego przechowywanie. Transport takiego sprzętu również bywa wyzwaniem, przez co wiele osób rezygnuje z inwestowania we własny sprzęt. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji wydaje się kajak dmuchany 3 osobowy. Po spuszczeniu powietrza mieści się on w poręcznej torbie i jest stosunkowo lekki, co sprawia, że bez problemu możemy przechowywać go w niewielkim schowku i przewozić w bagażniku samochodu.

Pompowane kajaki — pełen komfort użycia

Każdy oferowany przez nas dmuchany kajak dmuchany 3 osobowy pompuje się bardzo łatwo i szybko. W zupełności wystarczy nam do tego pompka ręczna lub nożna, ale oczywiście warto też korzystać z tych elektrycznych pompek, co jeszcze bardziej skróci czas potrzebny do napełnienia kajaka powietrzem. Co bardzo ważne, nawet najprostszy kajak pneumatyczny 3 osobowy dostępny w naszym sklepie jest też bardzo wygodny. Każdy uczestnik wyprawy na jeziorze albo rzece może więc liczyć na pełen komfort podczas korzystania z niego.

Kajaki pneumatyczne 3 osobowe — bezpieczeństwo i trwałość

W naszym sklepie znaleźć można sprzęty tworzone przez najlepszych producentów. Wykorzystane do ich produkcji materiały wyróżniają się przede wszystkim wysoką wytrzymałością, dlatego możemy Państwu zagwarantować, iż są to bardzo trwałe kajaki najwyższej jakości. Tym samym jest to też w pełni bezpieczny sprzęt, który pozwoli nam przeżyć wspaniałe przygody na wodzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium