Filtrowanie

SUP Aquatone

Aquatone to druga z marek należących do Aztron, absolutnego fenomenu w świecie SUP ostatnich lat. Aquatone w swojej pracy kieruje się przede wszystkim chęcią tworzenia sprzętu, który z jednej strony odznacza się wysoką jakością i świetnym designem, a z drugiej dobrą, przystępną ceną.

Deska SUP Aquatone

Używana deska SUP aquatone Flame 12'6" TS-303D Używana deska SUP aquatone Flame 12'6" TS-303D
  • długość:350 cm
  • szerokość: 81 cm
  • grubość: 15 cm
  • nośność: 150 kg
Producent: aquatone
Cena: 900,00 zł
  • długość:350 cm
  • szerokość: 81 cm
  • grubość: 15 cm
  • nośność: 150 kg
szt.
zobacz więcej

Aquatone SUP – bliżej natury

Dobra jakość za przystępną cenę – tym właśnie Aquatone zjednało sobie fanów na całym świecie. Firma pragnie dotrzeć do jak największej liczby pasjonatów wodnych sportów, oferując im szeroką gamę desek, ale i wioseł czy akcesoriów, także takich, które pozwalają korzystać z deski SUP Aquatone jak z kajaka.

Tym, co wyróżnia Aquatone, jest zdecydowanie to, w jaki sposób podkreślają bliskość człowieka z naturą. Deska SUP jest z pewnością jednym z świetnym sposobów na odkrycie więzi z przyrodą a przede wszystkim – z wodą. Marka podkreśla swoją inspirację świetnym designem, nawiązującym do morskich motywów.

Deska SUP Aquatone

Podobnie jak marka-matka, Aquatone uznanie zdobyło przede wszystkim dzięki świetnym deskom SUP. Tym, co pozwoliło Aquatone wybić się na tle konkurencji, jest silne promowanie hybrydowej opcji desek SUP Aquatone i kajaków. Dzięki dedykowanym ich deskom akcesoriom w szybki i łatwy sposób możemy przekształcić je w wygodne kajaki. Takie praktyczne podejście sprawia, że każdy klient Aquatone może wykorzystywać sprzęt tej marki na różne sposoby, ciesząc się dzięki temu nim dłużej i bardziej. Jest to także idealny przykład na fakt, że u podstaw desek Aquatone leży przede wszystkim innowacyjność. Deska SUP Aquatone pozwala na przekraczanie kolejnych sportowych granic – i to za przystępną cenę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium