Skontaktuj się z nami:
  • Doradztwo, zamówienia, reklamacje: +48 513 669 669
  • info@campsup.pl

Spinera - świetna jakość w świetnej cenie

Spinera - świetna jakość w świetnej cenie

Spinera – najważniejszy jest produkt

Spinera to firma, która powstała w 2017 w Austrii. Ponad 20 letnie doświadczenie właścicieli, bazujące na pracy z dużymi firmami z branży sportów wodnych, zaowocowało stworzeniem świetnie dopasowanej do rynku marki, która wsłuchuje się w realne potrzeby Klientów. Spinera początkowo zajmowała się produkcją wysokiej jakości dmuchanych sprzętów wodnych, takich jak koła czy banany do pływania za motorówką. Po pewnym czasie, widząc jak szybko i dynamicznie rozwija się rynek desek SUP, firma postanowiła wejść także w ten segment rynku. W chwili obecnej, to właśnie deski SUP są głównym produktem tej marki. Spinera skupia naprawdę dużo swojej uwagi na tym, żeby oferować produkt najwyższej jakości po bardzo przystępnej cenie.

 

Kluczem stosunek ceny do jakości

Od samego początku istnienia, właściciele firmy Spinera sprzeciwiają się utartym schematom i skupiają maksimum swojej uwagi na jednym bardzo istotnym aspekcie – stosunku ceny do jakości. Chodzi o to, żeby za bardzo przystępną cenę otrzymać produkt możliwie najwyższe jakości. Jak sami mówią – duże firmy przeznaczają ogromne sumy pieniędzy na działania promocyjne i wizerunkowe, co potem przekładają się na zwiększoną cenę produktu w sklepie. Spinera, zamiast tego, chce skupić się na świetnym produkcie, funkcjonalności oraz innowacjach, które nie są dostępne w tym segmencie. Dzięki takiemu podejściu, firma Spinera chce produkować deski SUP, które będą dla użytkowników. Firma bardzo aktywnie zbiera wszystkie informacje, żeby móc w jak najlepszy sposób dostosowywać swój asortyment do potrzeb Klientów.

Deski SUP Spinera – technologia

Pomimo tego, że ceny są naprawdę bardzo przystępne, deska SUP Spinera nie odbiega technologicznie od tych z wyższej półki cenowej. Wszystkie deski SUP Spinera bazują na dobrze znanym rozwiązaniu jakim jest Drop Stitch. Oznacza to, że w rdzeniu deski znajdują się tysiące włókien poliestrowych, które po napompowaniu prostują się i tworzą sztywną konstrukcję. Co więcej, w wybranych modelach zastosowano nową odmianę tej technologii, a mianowicie Ultra Light Technology Drop Stitch. W tym wypadku, specjalna konstrukcja deski sprawia, że na przykład model Spinera Light 10’6” ULT waży jedynie 6,7 kilograma, podobnie jak deska SUP Spinera 11’2” ULT, która jest tylko nieznacznie cięższa i waży 7,3 kilograma. To naprawdę bardzo dobry i rzadko spotykany wynik w tym przedziale cenowym. Dzięki obniżeniu wagi, jej użytkownik zyskuje bardzo dużo komfortu, między innymi podczas jej przenoszenia.

Deski SUP Spinera Classic

Classic to podstawowa i najtańsza linia desek SUP od marki Spinera. W skład tej linii wchodzą dwie odmiany deski Spinera Classic 9’10”. W jednej znajdziemy deskę ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, a w drugim wariancie dodatkowo do zestawu dołączone jest także siedzisko kajakowe, dzięki któremu można spróbować swoich sił także w pływaniu na siedząco. Spinera Classic 9’10” to bardzo uniwersalna deska typu all-round, która sprawdzi się świetnie dla wszystkich początkujących wioślarzy. Ma 300 centymetrów długości, 76 centymetrów szerokości i 15 centymetrów wysokości. Maksymalne obciążenie, według danych  producenta, może wynieść nawet 115 kilogramów. My, bazując na własnym doświadczeniu, polecamy ją dla osób, których waga ciała nie przekracza 80-90 kilogramów. W zestawie razem z tą deską dołączone są wszystkie potrzebne do komfortowego pływania akcesoria, takie jak regulowane wiosło, pompka z manometrem, a także plecak służący do przechowywania i łatwego transportowania. Na koniec równie ważny, a jednocześnie zaskakujący aspekt czyli cena. Za tę deskę trzeba zapłacić jedyne 1399 złotych. To naprawdę świetna cena biorąc pod uwagę użyte materiały, zastosowane technologie i jakość wykonania.

Sprawdź deski SUP Spinera Classic >>

Deski SUP Spinera Lets Paddle

Kolejną linią w ofercie tego producenta są deski Lets Paddle. Już sama nazwa została wymyślona w taki sposób, żeby po prostu zachęcić nas do wiosłowania. W skład tej linii wchodzą trzy wielkości desek – 10’4”, 11’2” oraz 12’0”. Lets Paddle to typowe deski all-roundowe, które mogą być wykorzystywane przez wioślarzy o zróżnicowanym stopniu umiejętności, a co więcej, na różnych akwenach. Dzięki aż trzem rozmiarom dostępnym w ofercie, każdy wybierze coś dla siebie. Pierwsza z nich – 10’4” ma 315 centymetrów długości, 76 szerokości i maksymalne obciążenie na poziomie 110 kilogramów. 11’2” ma 340 centymetrów długości, 82 szerokości i maksymalne obciążenie na poziomie 135 kilogramów. Najdłuższa wersja 12’0” ma 366 centymetrów długości, 84 centymetry szerokości i maksymalne obciążenie wynoszące aż 150 kilogramów, dzięki czemu, może ona posłużyć dla cięższych paddlerów, ale także jako deska rodzinna, co dodatkowo zwiększa jej wszechstronność.

Sprawdź deski SUP Spinera Lets Paddle >>

Deski SUP Spinera Supventure

Supventure to deski SUP, które zostały stworzone z myślą o osobach, które preferują dłuższe i bardziej wymagające wyprawy – np. spływy rzeczne. W skład linii Supventure wchodzą dwa modele – 10’6” oraz 12’0”. Jak można zauważyć po samym kształcie, deski te mają dużo bardziej dynamiczną linię niż ma to miejsce w przypadku desek z linii Classic oraz Lets Paddle. Spinera Supventure 10’6” ma 320 centymetrów długości i 80 centymetrów szerokości natomiast model większy 12’0” ma aż 366 centymetrów długości i 84 centymetry szerokości. Dzięki temu, bez problemu mogą z niej skorzystać osoby, które chcą pływać nie tylko w pojedynkę, ale także z innymi członkami rodziny. Deski Supventure wykonane są w dwuwarstwowej technologii, co oznacza, że rdzeń desek jest zabezpieczony dwiema warstwami bardzo wytrzymałego materiału PVC, co przekłada się na ich doskonałą wytrzymałość i sztywność.

Sprawdź deski SUP Spinera Supventure >>

Deski SUP Spinera Light

W przypadku desek z dopiskiem Light, projektanci i konstruktorzy postawili na równie istotny aspekt w przypadku desek SUP czyli wagę. W skład linii Light wchodzą trzy deski SUP o zróżnicowanych  wymiarach – 9’10”, 10’6” oraz 11’2”. Ich waga wynosi odpowiednio 6,2, 6,7 oraz 7,3 kilograma. Zminimalizowanie wagi było możliwe do osiągnięcia dzięki zastosowaniu rozwiązania jakim jest technologia Ultra Light Technology. Deski mają od 320 do 340 centymetrów długości i są dedykowane dla osób, które poszukują jakości w przystępnej cenie. Tak jak wspominaliśmy na samym początku wpisu – firma kieruje się tym, żeby tworzyć jak najlepsze deski, za jak najniższą cenę, a co za tym idzie, ceny desek wynoszą 1899zł, 1999zł oraz 2099zł. Biorąc pod uwagę, że jest to najwyższa i najbardziej zaawansowana technologicznie linia, ceny są naprawdę bardzo niskie, a stosunek ceny do jakości stoi w tym wypadku na bardzo wysokim poziomie. Co więcej, największa deska z tej linii – SUP Spinera Light 11’2” może być bez problemu wykorzystywana jako deska rodzinna.

Sprawdź deski SUP Spinera Light >>

Spinera – akcesoria

Z każdą deską SUP Spinera, otrzymasz w zestawie wszystkie niezbędne akcesoria – trzyczęściowe i regulowane wiosło, dwukierunkową pompkę z manometrem, fin czyli statecznik, zestaw naprawczy bez kleju, a także plecak służący do przechowywania i transportowania deski.

Cena desek SUP Spinera

Cena w przypadku desek SUP Spinera odgrywa kluczową rolę, bowiem za bardzo przystępną kwotę możemy otrzymać sprzęt bardzo dobrej jakości, bazujący na świetnych materiałach i zaawansowanych technologiach. Ceny zaczynają się od 1399zł, a kończą na 2099zł, co oznacza, że najbardziej zaawansowany technologicznie model otrzymujemy w cenie niskiego lub średniego modelu od innych producentów.

Deski SUP Spinera – opinie

Pomimo tego, że Spinera nie skupia się na przekazie marketingowym i nie przeznacza dużych budżetów na działania promocyjne, w przeciągu tych kilku lat działalności, marka zdołała pozyskać bardzo dużą rzeszę fanów, którzy doceniają produkty Spinera za świetną jakość pod każdym kątem. Nasi Klienci także wyrażają się o deskach SUP Spinera tylko w samych superlatywach.

Podsumowanie

Szukasz swojej pierwszej deski SUP i nie wiesz na co się zdecydować? Nie masz jeszcze dużego doświadczenia i chcesz w pierwszej kolejności spróbować swoich sił na uniwersalnej desce, żeby następnie móc przejść na coś bardziej konkretnego? Spinera wydaje się być w tym wypadku naprawdę dobrą opcją. Niezależnie od tego ile ważysz i jakie masz preferencje, w ofercie marki Spinera na pewno znajdziesz coś dla siebie, nie rujnując przy tym stanu Twojego portfela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium