Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Foil - Skrzydło

Akcesoria SUP

Oprócz desek i wioseł warto zaopatrzyć się w przydatne podczas pływania akcesoria SUP. W naszym sklepie oferujemy różnego rodzaju dodatkowy sprzęt najwyższej jakości, który zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i świetną zabawę. 

Akcesoria do deski SUP

Choć do pływania wystarczy Ci deska i wiosło, mimo wszystko warto również pomyśleć nad zakupem akcesoriów SUP. Pozwolą one przede wszystkim na bezpieczniejsze pływanie, ale są wśród nich także przedmioty, które ułatwiają transport czy przechowywanie sprzętu do SUP, czy też umożliwiają rozszerzenie funkcjonalności deski. W naszym sklepie znajdziesz takie akcesoria SUP jak:

  • Leash/smycz bezpieczeństwa - zakładana na kostkę z jednej strony i przyczepiana do deski z drugiej, smycz chroni przed utratą kontaktu z deską SUP. Polecana jest przede wszystkim osobom pływających na akwenach o silnych prądach wodnych oraz wysokich falach.
  • Kapoki i kamizelki asekuracyjne - to kolejne akcesorium do deski SUP zwiększające poziom bezpieczeństwa podczas pływania.
  • Pływaki do wioseł - zabezpieczają wiosło przed zatonięciem. W sytuacji wpadnięcia wiosła do wody bojka gwarantuje, że wiosło będzie unosić się na powierzchni. Jaskrawy kolor pływaka pozwala na szybki odnalezienie wiosła.
  • Pompki do desek - jeśli posiadamy pompowaną deskę SUP, akcesorium takie jak pompka będzie koniecznością. Do wyboru mamy pompki manualne oraz elektryczne.
  • Stateczniki (finy) - mocowane do deski stateczniki wpływają na sterowność deski. Na rynku dostępnych jest wiele stateczników różniących się kształtem, wielkością czy materiałem, dzięki czemu możemy dowolnie modyfikować swoją deskę i osiągać różne efekty.
  • Żagle - żagle do desek SUP pozwalają rozszerzyć funkcjonalność naszego sprzętu o windsurfing.
  • Torby i plecaki - pozwalają na bezpieczne i wygodne transportowanie oraz przechowywanie sprzętu do SUP.

To oczywiście jedynie przykłady akcesoriów. Deski SUP i wiosła warto uzupełniać o wiele różnych dodatków, które sprawiają, że użytkowanie sprzętu jest jeszcze przyjemniejsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium